Dbałość o odczuwanie przyjemności seksualnej służy podnoszeniu jakości życia każdego człowieka i nie jest już tematem tabu. Chwile bliskości z partnerem to niezwykle ważne momenty życia. Sprzyjają trwałości związku, wzmacniają relację z bliską osobą i sprawiają ogromną przyjemność. Udane współżycie oddziałuje na różne obszary naszego funkcjonowania. Satysfakcja ta rzutuje na sukcesy w pracy, dobre samopoczucie oraz pozytywne relacje z ludźmi. Czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Zdaniem psychologów nieudane życie intymne może z kolei negatywnie wpływać na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

W poszukiwaniu szczęścia i spełnienia

Zdarza się, że kobieta nie jest usatysfakcjonowana ze swojego życia intymnego, odczuwa suchość sfery intymnej, a zbliżeniom towarzyszy ból. Znacznie spada libido oraz poczucie spełnienia i zadowolenia w kontaktach z partnerem. Sytuacja ta spotyka kobiety w każdym wieku, najczęściej jednak związana jest z procesem starzenia się organizmu i zmianami hormonalnymi w okresie menopauzalnym.

Istnieje bezpieczna i nieskomplikowana metoda przywracająca satysfakcję z kontaktów intymnych – zabieg O-SHOT. Polega on na nastrzykiwaniu strefy G (okolicy łechtaczki oraz punktu G w obrębie pochwy) osoczem bogatopłytkowym, które pobierane jest z krwi pacjentki bezpośrednio przed zabiegiem.

Skład osocza i jego bogactwo

Osocze bogatopłytkowe składa się w 90% z wody. Pozostałe składniki to glukoza, białka, minerały, hormony, płytki krwi, krwinki i białkowe czynniki wzrostu. Wstrzyknięte osocze doskonale regeneruje błonę śluzową pochwy, poprawia jej elastyczność, likwiduje suchość, a w konsekwencji stany zapalne. Osocze nie powoduje uczuleń, gdyż pochodzi z krwi pacjentki. Sfera miejsc intymnych po zabiegu staje się bardziej ukrwiona, wrażliwa i czuła, co powoduje wzrost intensywności doznań.

Poznaj więcej szczegółów: sonofem.pl/o-shot/