W naszym życiu istnieje kilka czynników, które mają wpływ na to, jak wygląda nasza skóra. Zdarza się, że pokazują się na niej przebarwienia lub ciemne plamy. Pojawiają się na twarzy lub dłoniach. Widoczne są nie tylko na skórze wystawionej na działanie promieni słonecznych, ale i w okolicach intymnych. Mogą być skutkiem stosowanej terapii hormonalnej lub uwarunkowań genetycznych, kiedy nasz organizm produkuje nadmiar barwnika skóry. Nie zagrażają naszemu zdrowiu, ale często stają się źródłem złego samopoczucia i braku pewności siebie w sytuacjach intymnych.

Ładny wygląd cery sprawia, że czujemy się lepiej, nabieramy odwagi i pokonujemy kompleksy. Rozwój medycyny estetycznej pozwala każdej kobiecie znaleźć rozwiązanie i pozbyć się widocznych niedoskonałości oraz przebarwień. Każda z nas może poczuć się piękna i zadbana, może rozkwitać u boku swego partnera, nie czując żadnego skrępowania. Warto zadbać o psychikę, która ma ogromny wpływ na zdrowie całego organizmu.

Proste, nieskomplikowane rozwiązanie

Zabiegi laserowe to nowoczesna i bezpieczna metoda rozjaśniania przebarwień skóry okolic intymnych. Zabieg trwa około 20 minut, skóra znieczulana jest miejscowo. Jakość życia i podwyższenie samooceny możliwe jest nawet po pierwszym zabiegu, bo już wtedy widać znaczne efekty działania lasera. Jeśli przebarwienia są bardzo intensywne, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zabieg powtórzyć 2 lub 3 razy.

Wszystko w trosce o zdrowie

Troska o sferę miejsc intymnych to wybór świadomej swojej urody kobiety, która myśli o swoim ciele kompleksowo. Każdy zabieg ginekologii estetycznej jest przeprowadzany pod kontrolą lekarza, który kieruje na odpowiednie badania. Czujemy się bezpiecznie i jesteśmy w dobrych rękach. Każda kobieta na to zasługuje.

Poznaj więcej szczegółów: sonofem.pl/rozjasnienie-okolic-intymnych/