Każda kobieta bez względu na wiek zasługuje na najwyższą troskę o piękno i urodę całego ciała. To ważne, aby zawsze, w każdym okresie życia czuć się komfortowo, nawet po przejściu kilku porodów lub po tak trudnym okresie, jakim jest czas menopauzy. Zdrowie kobiety wymaga podejścia holistycznego, bez względu na jej wiek i odczuwane dolegliwości. Bez względu na to, czy cierpi ona na endometriozę, wulwodynię, czy też dokucza jej wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Kobiety świadome swoich potrzeb i dbające o zdrowie coraz częściej korzystają z zabiegów ginekologii estetycznej. Doceniają również fizjoterapię uroginekologiczną, dzięki której przywracana jest sprawność i funkcjonowanie obszaru sfery intymnej kobiety.

Ginekologia estetyczna łączy wiedzę z dziedziny ginekologii, medycyny estetycznej i chirurgii. Jej początki wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych.

W Polsce pojawiła się około 2012 roku, kiedy to powstały pierwsze kliniki oferujące zabiegi pozwalające na korektę miejsc intymnych.

Popularność ginekologii estetycznej nieustannie wzrasta. Pojawiają się nowe technologie, rozwiązania i badania medyczne skutkujące możliwością wykonywania zabiegów przy użyciu nowoczesnych metod oraz laserów nowej generacji.

Poznaj z nami ginekologię estetyczną. Zadbaj o komfort i dobre samopoczucie – swoje lub Twojej kobiety.