Narodziny dziecka to moment wielkiego szczęścia. Nasze wyczekiwane pociechy łapią pierwszy oddech, wydają pierwszy krzyk. Czujemy cudowny zapach niemowlęcia, przytulamy je i karmimy. Poród to wielkie przeżycie dla każdej z nas. Jednak nie zawsze przebiega on szybko i bezproblemowo. Czasem zostawia po sobie zmiany w budowie pochwy, obniżenie napięcia i zwiotczenie jej tkanek powodujące dyskomfort. Zmiany te mogą również pojawiać się u kobiet dojrzałych, po okresie menopauzy.

Ginekologia estetyczna – pomoc w odzyskaniu komfortu

I w tym przypadku ginekologia estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet. Laserowy zabieg obkurczania tkanek pochwy uwalnia kobiety od licznych problemów, wśród których pojawia się również wysiłkowe nietrzymanie moczu. Lekarz specjalista czuwa nad prawidłowością każdego etapu zabiegu, wnikliwie przeprowadza kwalifikację, kieruje na podstawowe badania. Sam zabieg jest krótki, bezbolesny, nie wywołuje krwawienia i co bardzo ważne – nie powoduje powstawania zrostów i blizn. Narządy intymne ulegają odmłodnieniu i regenerują się. Odzyskujemy swobodę, lepsze samopoczucie i pokonujemy bariery psychiczne związane ze sferą intymną.

A efekty?

Zwykle już po pierwszym zabiegu widać upragniony efekt. Poprawia się elastyczność pochwy, zwiększa się grubość jej tkanek i nawilżenie. Możemy cieszyć się życiem intymnym oraz bez stresu uczestniczyć w aktywnościach sportowych.

Poznaj więcej szczegółów: sonofem.pl/laserowe-obkurczenie-pochwy-po-porodzie/