Dr Joanna Wojciula

Specjalista położnictwa i ginekologii, lekarz medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Na co dzień współpracuje z SonoFem Centrum Medycznym w Warszawie oraz z Poradnią Profilaktyki Raka Szyjki Macicy w Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Centrum Onkologii w Warszawie.
Specjalizuje się w ginekologii estetycznej. Wykonuje zabiegi laserowe w pełnym zakresie, a także plastykę krocza i przedsionka pochwy, labioplastykę oraz mezoterapię okolic intymnych. Specjalizuje się również w drobnych zabiegach ginekologicznych (elektrokonizacja szyjki macicy, biopsja szyjki macicy, biopsja endometrium, biopsja zmian w obrębie pochwy i sromu) oraz w laserowym usuwaniu kłykcin kończystych. Wykonuje badania kolposkopowe szyjki macicy.

Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie
Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, w tym ginekologii estetycznej
Certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy
Uczestnik konferencji naukowych dotyczących najnowszych metod leczenia w ginekologii estetycznej

Dr n. med. Joanna Jacko

Specjalista położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej, ultrasonolog. Współpracuje ze Szpitalem Medicover w Warszawie i z SonoFem Centrum Medycznym w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu endometriozy głęboko naciekającej. Przeprowadza ultrasonograficzną diagnostykę endometriozy z zastosowaniem kontrastu żelowego. Wykonuje wysoko specjalistyczne operacje laparoskopowe endometriozy.

Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa w II Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Warszawie
Szkolenie specjalizacyjne z ginekologii onkologicznej w Centrum Onkologii w Warszawie oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym
Członek Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG)
Certyfikat badań USG w ginekologii The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA)

Dr Agnieszka Jodzis

Specjalista położnictwa i ginekologii, uroginekolog. Pracuje w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz w SonoFem Centrum Medycznym w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu nieoperacyjnym i operacyjnym nietrzymania moczu, obniżenia narządu rodnego, a także pessaroterapii uroginekologicznej. Prowadzi opiekę nad kobietami w okresie okołomenopauzalnym.

Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Uniwersytetu Warszawskiego
Konferencje i kursy doskonalące z zakresu uroginekologii

Dr Dorota Dróżdż

Lekarz ginekolog-położnik, uroginekolog. Współpracuje z Centrum Medycznym “Żelazna” w Warszawie oraz z SonoFem Centrum Medycznym w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu obniżenia narządu rodnego oraz nietrzymania moczu, a także w pessaroterapii uroginekologicznej. Przeprowadza diagnostykę ultrasonograficzną chorób dna miednicy (Pelvic Floor – Sonografia). Diagnozuje i leczy wulwodynię.

Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Staż w Evangelisches Krankenhaus Hagen-Haspe w Niemczech (zakres – diagnostyka uroginekologiczna oraz leczenie zachowawcze i operacyjne nietrzymania moczu i obniżenia narządu rodnego)
Kursy i szkolenia doskonalące z zakresu uroginekologii i diagnostyki USG
Warsztaty w ramach Szkoły Wulwodynii

Mgr Milena Otto

Fizjoterapeuta uroginekologiczny. Współpracuje ze Szpitalem Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz z SonoFem Centrum Medycznym w Warszawie. Prowadzi rehabilitację okołoporodową i uroginekologiczną. Zajmuje się również terapią manualną kobiet, które cierpią na dolegliwości związane z zaburzeniami dnia miednicy, wulwodynią oraz endometriozą.

Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Fizjoterapia
Certyfikowany terapeuta uroginekologiczny
Członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego
Liczne kursy z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej i leczenia wulwodynii