Błona dziewicza to jeden z bardzo ważnych elementów naszego ciała. Niejednokrotnie ma również wymiar symboliczny i kulturowy. Może być jednak przyczyną dolegliwości bólowych i prowadzić do niepokojących objawów, mogących pojawić się nawet u dziewczynek rozpoczynających menstruację.

Zdarza się, że błona jest mało elastyczna, zrośnięta, powoduje ból podbrzusza i nie pozwala na swobodne kontakty intymne z partnerem. Każda z nas zasługuje na życie bez bólu i stresu. Czas menstruacji nie musi być czasem przepełnionym cierpieniem i dużą ilością zażywanych leków przeciwbólowych. Nie musimy szukać już wymówek, gdy obawiamy się bólu podczas kontaktów intymnych z partnerem.

Zabieg przy użyciu lasera

Nieprawidłowo i nietypowo zbudowaną błonę dziewiczą nacina się za pomocą lasera. Zabieg zawsze poprzedzony jest kwalifikacją przeprowadzaną przez lekarza specjalistę, który zleca badania i wyklucza ewentualne przeciwwskazania.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi?

Zabieg trwa od 20 do 60 minut, czas gojenia to okres do 3 tygodni. Potem kobieta czuje ulgę i stopniowo wraca do swoich aktywności. Całkowite gojenie się błony po zabiegu trwa do 6 tygodni. Po tym okresie można cieszyć się z bliskich chwil z partnerem. Kobieta odzyskuje pewność siebie i radość z życia, a to bardzo ważne elementy pozwalające na rozwijanie swoich pasji oraz realizowanie marzeń.

Poznaj więcej szczegółów: sonofem.pl/przeciecie-blony-dziewiczej/